Lenka Gahérová

Lenka Gahérová (∗ 31. mája 1966) je slovenská spisovateľka z Prievidze. Matka dvoch detí.

Píše prózu zväčša o bežných životných strastiach a radostiach a taktiež prózu pre deti (Tridé z 3.D). Je autorkou šiestich kníh.

Tvorba , A zajtra bude nový deň - boj s rakovinou, smutný príbeh podľa skutočnej udalosti, ktorý vás donúti sa zasmiať aj cez slzy (vydané svojpomocne) , Čas nových nádejí - kniha o tom ako sa dá žiť ďalej aj po obrovskej strate (vydané vo vydavateľstve Motýľ) , Tiene Minulosti - krimi, aj o problémoch dnešnej doby (vydané vo vydavateľstve Motýľ) , Láskanie - séria poviedok inšpirovaných hlavne životom (vydané svojpomocne) , Kým nejde o život - stojí na začiatku dlhej cesty, na ktorej pochopí, že kým nejde o život... (vydané vo vydavateľstve Hladohlas) , Tridé z 3.D - detská knižka s ilustráciami (vydané vo vydavateľstve Hladohlas)

{{Autoritné údaje}}

x

Viac na wikipédii, wikidata Q12770252.

Lenka Gahérová má na Slovensku 0 ulíc a námestí.

Kategórie: Slovenskí spisovatelia, .
Chýba vám nejaká osobnosť? Uistite sa, že má svoju stránku na slovenskej wikipédii a pridajte ju do kategórie Osobnosti s ulicami. Zmeny sa za pár dní prejavia automaticky aj tu.
Všetky osobnosti na epsilon.sk. Zdrojom dát je Openstreetmap a wikipédia, dáta sú šíriteľné pod licenciou Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported.
Spracoval Michal Páleník, ε epsilon logo