Iva Kučerová

Iva Kučerová je slovenská spisovateľka a redaktorka. Žije a tvorí v Bratislave.

Iva Kučerová publikuje aj čítané blogerské texty s mužsko-ženskou tematikou, téme vzťahov sa venuje aj vo svojich článkoch pre magazíny Eva, Adam, a Deluxe. Ako redaktorka vytvárala lifestylový magazín Spolu a textu sa venovala aj ako copywriter v reklamnej agentúre MUW Saatchi & Saatchi.

Dielo Jej prvá kniha – moderný príbeh Loviť alebo nebyť, sa zaoberá kontroverznou témou – osudom ženy po tridsiatke. Kniha, plná provokatívnych dialógov, vtipných postrehov o dnešnom svete vzťahov, irónie a nadhľadu nad problémami, ktoré si ženy spôsobujú často samé, hovorí o hľadaní lásky v neláskavom svete a odsudzuje dogmu, podľa ktorej ženy po tridsiatke už na tú pravú lásku môžu zabudnúť. Kniha sa hneď po vydaní zaradila medzi bestsellery na knižných portáloch.

Po úspechu prvej knihy prichádza s ďalšou pod názvom Nevidím, nepočujem, milujem, ktorá je satirickým pohľadom do zákulisia bulváru a celebrít.

x

Viac na wikipédii, wikidata Q13419653.

Iva Kučerová má na Slovensku 0 ulíc a námestí.

Kategórie: Slovenskí spisovatelia, .
Chýba vám nejaká osobnosť? Uistite sa, že má svoju stránku na slovenskej wikipédii a pridajte ju do kategórie Osobnosti s ulicami. Zmeny sa za pár dní prejavia automaticky aj tu.
Všetky osobnosti na epsilon.sk. Zdrojom dát je Openstreetmap a wikipédia, dáta sú šíriteľné pod licenciou Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported.
Spracoval Michal Páleník, ε epsilon logo