Stanislav Mikolaj

Stanislav Mikolaj, zdroj wikipédia

Mgr. Ing. Stanislav Mikolaj ml. (* 13. august 1980, Žilina) je významný slovenský antikvár. Po štúdiu histórie sa aktívne venuje histórii súvisiacej s Britskými ostrovmi. Žije a pôsobí v Žiline.

Životopis

Pôvodne vyštudovaný chemik na Fakulte priemyselných technológií v Púchove Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne založil v Žiline v roku 2008 štýlový antikvariát. V rokoch 2010 – 2016 ukončil magisterské štúdium na Filozofickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre v odbore História. Je spoluzakladateľom občianskeho združenia Servare et Manere.

Antikvariát Scriptorium

Žilinský Antikvariát Scriptorium je kombinácia klasického knižného antikvariátu a vybraných starožitností v historickom prostredí s viktoriánskymi prvkami.

x

Viac na wikipédii.

Stanislav Mikolaj má na Slovensku 0 ulíc a námestí.

Zoznam bodov

  1. Mikołaj, strom, chranený strom,
    gmina Zagórz
    Súradnice: 49°27'40"N, 22°15'12"E
  2. Mikołaj, potraviny,
    Żywiec
    Súradnice: 49°40'43"N, 19°11'11"E
Kategórie: Slovenskí spisovatelia, Narodenia 13. augusta, Narodenia v 1980, Osobnosti zo Žiliny, .
Chýba vám nejaká osobnosť? Uistite sa, že má svoju stránku na slovenskej wikipédii a pridajte ju do kategórie Osobnosti s ulicami. Zmeny sa za pár dní prejavia automaticky aj tu.
Všetky osobnosti na epsilon.sk. Zdrojom dát je Openstreetmap a wikipédia, dáta sú šíriteľné pod licenciou Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported.
Spracoval Michal Páleník, ε epsilon logo